MASZYNY DLA PRZEMYSŁU MEBLARSKIEGO

Firma Eco-partner zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju maszyn dla przemysłu meblarskiego . Indywidualne podejście do klienta sprawia , że klient otrzymuje produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb . Przygotowanie projektu obejmuje również przedstawienie wykonywanej maszyny w 3D tak aby klient mógł zobaczyć efekt zanim jeszcze powstanie . W celu poprawy warunków pracy w państwa zakładzie oraz obniżeniu kosztów działalności przygotowujemy projekty maszyn nietypowych mogące częściowo wyręczyć pracownika lub całkowicie go zastąpić .

Jako jedyna firma w Polsce przygotowujemy bezpłatnie koncepcię rozwiązania technicznego odnośnie obniżenia kosztów produkcji w państwa firmie . Jest to rozwiązanie jedyna w swoim rodzaju gdyż pozwala rozwinąć państwa pomysły i wprowadzić je w życie.


Obracarka płyt meblarskich

Obracarka jest przeznaczona do obracania w osi wzbłużnej o 1800 płyt meblarskich , blatów , frontów , elementów meblowych itp. Zastosowanie komputerowego systemu sterowania obracarką , zwiększa jej wydajność oraz zmniejsza awaryjność.

Zalety:
- obniżenie kosztów produkcji,
- zwiększenie wydajności,
- zmniejszenie zatrudnienia nawet o 4 pracowników,
- eliminuje zagrożenie stanowiskowe związane z przekładaniem płyt przez pracowników .

Na życzenie klienta, bezpłatnie przygotowujemy rozwiązania techniczne transportu płyt w ramach realizacji zamówienia . Wdrażanie naszych projektów obniża koszty produkcji i zmniejsza zatrudnienie na stanowisku pracy.Zdjęcia urządzenia:


Ściski pneumatyczne

Ścisk pneumatyczny nowej generacji jest najnowocześniejszym urządzeniem do klejenia ram i blatów meblowych.
Stół montażowy wyposażony jest w portal przesówny podbudowany na prowadnicach liniowych. Ustawienie parametrów w osi X-Y odbywa się przy pomocy głowic suwakowych wyposażonych w siłowniki pneumatyczne docisku bocznego w kierunku kątownika stałego oraz siłowniki docisku górnego w kierunku blatu stołu montażowego . Blat stołu ustawiany jest w dowolnej pozycji w zakresie od poziomu 0 do1150od strony stanowiska roboczego . Podczas montażu ram powierzchnia stołu jest pusta co umożliwia swobodne manewry elementami przeznaczonymi do klejenia . Na powierzchni stołu nie znajdują się żadne części siłowników , przewodów zasilających . Blat stołu nie posiada otworów montarzowych dla siłowników.

Wymiary robocze stołu: dług. 2300mm , szer. 1100mm
Minimalne wymiary ramki: 100mm x 100mm
Max wymiary: 2000mm x 1000mm (3000x1000)
Prześwit pomiędzy blatem a portalem: 50mm
Sretowanie siłownikami: zawory pneumatyczne ręczne.


Stoły podciśnieniowe

Stół przeznaczony jest dla producentów mebli. Wykonany jest z dwóch słupów osadzonych na podstawie stalowej. Od spodu, podstawa ma podklejony wałek gumowy ( antypoślizgowy ). Na słupach posiadających wbudowane siłowniki pneumatyczne osadzony jest stelaż (rama stalowa ), z wmontowaną belką obrotową . Na belce są zamocowane uchwyty z przyssawkami samozciskowymi . Przyssawki można przesówać wzdłuż belki , ustalając dowolną szerokość rozstawu przyssawek . Obrót belki obrotowej odbywa się w następującej kolejności : na przyssawki ustawione w pozycji poziomej należy położyć dowolnej wielkości blat , Przyssać element do przyssawek przez zaciągnięcie dźwigni powodującej przyssanie detalu do przyssawek , na podstawie stalowej jest zamontowany pedał nożny zwalniający blokadę zapadki ustalającej położenie belki z przyssawkami w położeniu 0 , kąt lewy lub prawy 70, 450 , 900 . Po ustaleniu kąta położenia blatu względem posadzki należy usztywnić belkę obrotową rękojeścią zaciskową znajdującą się na belce instalacyjnej . Stelaż można podwyższyć o dowolną wysokość w zakresie od h=800 do 1100mm , dzięki wbudowanym siłownikom pneumatycznym uruchamianym przez zawór zwrotny zamontowany na belce instalacyjnej . Na stole bardzo dobrze i wygodnie wykonuje się dowolne operacje montażowe , naprawcze , klejenia , szlifowania i polerowania różnych elementów ( blatów , drzwi , paneli , szyb)meblarskich .

Wysokość - od 800mm do 1100mm,
Długość stołu - 1200mm,
Szerokość stołu - 600mm.
Podciśnienie przez inżektor,
przyssawki okrągłe - 2szt.
Zmiana wysokości stołu: 2 siłownikami pneumatycznymi, sterowanymi zaworem zwrotnym 1 kpl.
Rękojeść zacisku belki - 2 szt.,
Rękojeść zacisku stelaża - 2 szt.


Przenośniki taśmowe

Przenośniki rolkowe

Przenośniki ślimakowe

Redlery

Przenośniki zgrzebłowe

Przenośniki elewatorowe

Przenośniki łańcuchowe

Rurowe przenośniki taśmowe

Urządzenia do transportu

Wygarniacze hydrauliczne do silosów

Urządzenia do rozdrabniania
odpadów z płyt wiórowych

Stoły podciśnieniowe
ściski pneumatyczne ...

Lekkie i uniwersalne
hale stalowe modułowe

Spawane konstrukcji z
dokumentacji klienta lub naszą

Naprawy bieżące oraz
remonty maszyn i urządzeń

Produkcja pod zamówienie
projekt, wizualizacja 3D, testy

Kontakt

82-300 Elbląg, ul. Dolna 11
NIP 578-156-72-46,
REGON 170921768

Tel.(55) 236 18 96
Fax. (55) 629 19 86
Tel. kom. 506 589 426
Tel. kom. 500 526 906

e-mail: [email protected]
Podajniki, transportery Wygarniacze hydrauliczne Łamacze płyt wiórowych Urządzenia dla przemysłu meblarskiego Hale modułowe